درباره ما

z

مأموريت گروه مهندسی باستان پل

گروه مهندسی باستان پل ارائه دهنده خدمات مهندسی سازه شامل طراحی سازه و مهندسی ارزش ، نظارت بر حسن اجرای سازه ، اجرای ساختمان و تولید محصولات نوین ساختمانی جهت عرضه به سازندگان و انبوه سازان ساختمان یصورت مستقیم یا از طریق شرکت های مهندسین مشاور و گروه های طراحی معماری در سراسر ایران و کشورهای همسایه یه منظور ارتقاء سطح کیفی سازه های ساختمانی و رسیدن به تکنولوژی روز جهانی و اشتغال آفرینی ، مدعی ارائه محاسبات و نقشه های سازه در سطح اول کشور با قوی ترین نرم افزارهای تخصصی ، و نظارت دقیق و ارائه راهکار و رفع مشکلات اجرائی در مرحله ساخت ، با بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد ، و استفاده از دانش روز مهندسی و فن آوری های نوین صنعت ساختمان در زمینه اجرای سازه می باشد.

بیانیه ارزش گروه مهندسی باستان پل

  • ما نسبت به صحت و کیفیت محاسبات و نقشه های خروجی گروه اخلاقاً متعهد می باشیم
  • ما ارائه یالاترین سطح نظارت و اجرای ساختمان ها را از نظر رعایت اصول فنی و مهندسی وظیفه و مسئولیت خود دانسته و بر انجام آن پایبندیم.
  • ما به صداقت در ارائه کلیه کلیه خدمات و محصولات عرضه شده پایبند می باشیم.
  • ما به تأمین رفاه و سلامت کارکنان و در کنار آن رشد و تعالی آنان در سایه نظم، خلاقیت و همکاری جمعی متعهدیم.

چشم انداز گروه مهندسی باستان پل

گروه شرکت های باستان پل در نظر دارد ظرف سه سال آینده به مراتب زیر دست پیدا کند:

  • احراز جایگاه برترین برند کشور در زمینه طراحی ، نظارت و اجرای سازه های خاص ساختمانی
  • کسب سهم بیش از 30% بازار طراحی و نظارت سازه ساختمان های بزرگ و خاص شهر تهران
  • ارتقاء و پیشرفت در زمینه فن آوری های نوین ساختمانی با تولید یک محصول یا روش طراحی سازه براساس تکنولوژی روز جهانی در هر سال.

چرا ما را انتخاب می‌کنند؟


تخصص، تعهد و صداقت گروه ما

گروه مهندسی باستان متشکل از کارشناسان و متخصصین حرفه ای رشته سازه و عمران در جهت اهداف تعیین شده گروه با تعهد به رعایت مقررات و آیین نامه‌های روز کشور و جهان با صداقت و شفافیت مسیر خود را در جهت برآورده کردن تمامی نیازها و خلاء های فنی وسازه‌ای پروژه‌های در دست اقدام طی نموده و خواهد نمود.


پایبندی ما به کاهش هزینه های اجرایی و صرفه اقتصادی برای مشتریان

گروه مهندسی باستان پل با بکارگیری مهندسی ارزش با دانش روز مهندسی و صرف زمان و هزینه لازم جهت بهینه کردن سازه ها و کاهش هزینه های اجرایی، در جهت صرفه اقتصادی مشتریان خود گام برمی دارد


استفاده ما از فن آوری های نوین صنعت ساختمان

گروه مهندسی باستان پل یکی از استراتژی های خود را استفاده از تکنولوژی و دانش روز مهندسی سازه قرار داده و در همین راستا به کارگیری سیستم ها و فن آوری های نوین صنعت ساختمان در زمینه های طراحی سازه و اجرای ساختمان را سرلوحه کار خود قرار داده است.


رسالت ما مبنی بر ارتقاء سطح کیفی در تمام عرصه های سازه ساختمانی

گروه مهندسی باستان پل ماموریت خود را ارتقاء سطح کیفی در تمام عرصه‌های سازه ساختمان اعم از طراحی سازه نظارت سازه و اجرای آن قرار داده و نهایت تلاش خود را جهت رسیدن به بهترین کیفیت در طراحی و ارائه نقشه های سازه، بهترین و دقیق ترین نظارت بر حسن اجرای سازه و مقاوم‌ترین سازه اجرا شده می‌نماید.


ادعای ما مبنی بر اجرایی کردن ایده‌­های پیچیده و طرح‌­های خاص معماران

یکی از وجوه تمایز بخش طراحی و اجرای سازه گروه مهندسی باستان پل، تطبیق با کلیه نقشه‌های خاص و پیچیده معماری ارائه شده توسط معماران و طراحی سازه اجرایی و اجرای آن یا نظارت راهبردی جهت اجرای صحیح آن می‌­باشد.